Hakkımızda

Kuruluşu 2011 yıllarına dayanan firmamız Akyüz Kozmetik San.Tic.Ltd.Şti  adıyla sektöre adım atmıştır. Parfüm ve yan ürün gruplarıyla her sene milyonlarca kişinin ruhuna dokunan kokular üreten Akyüz Kozmetik İstanbul Silivri’deki üretim tesisinde her sene milyonlarca şişe parfüm üretiyor. Orta doğu’ dan Avrupa’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyaya seslenen firmamız “parfümün evrenselliği” prensibi ile yaratıcı, araştırmacı ve dünya standartlarında üretim yapıyor.

Bünyemizde ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001,ISO 22716:2013 Kozmetik GMP (İyi Üretim Uygulamaları) , ve aynı zamanda I.F.R.A International Fragrance Association (Uluslararası Koku Birliği) tavsiyelerine uygun olarak sağlıklı ve güvenli üretim yapılmaktadır. Ürünlerimiz kimyagerlerimizin kontrolü altında üretilmekte ve laboratuvardaki testlerden başarıyla geçmektedir.

Akyüz Kozmetik yurt içinde ve yurt dışında birçok kurumsal marka private label (fason üretim) yaptırarak bizimle işbirliği içinde olmasının haklı gururunu yaşıyoruz.

Akyüz Kozmetik, yeni üretim tesisi ile daha da güçlenen kimliğimizle, Parfümün yanı sıra Deodorant, Vücut Spreyi, Kolonya, Bambu Ortam ve Araç Kokuları gibi farklı ürünleri yenilikçi çalışmalarımızla üretmeye devam ediyoruz.

Geniş ürün yelpazemiz ile yerel zincirler ve geleneksel kanalda hızla büyüyerek, geniş kitlelere ulaşıyoruz. Koku çeşitliliğimiz ile her kesime hitap ederek müşterilerimizin satışlarına destek oluyoruz.