Private Label

Akyüz Kozmetik PL üretim talep eden müşterilerine butik ama kapasitesi yüksek üretim tesisinde, güvenilir, kaliteli ve gözlerinin arkada kalmayacağı bir hizmet vermektedir.

Akyüz Kozmetik kapasitesinin %50’sini Private Label (Fason) Üretimler için ayırmıştır.

PL üretim hizmeti, ürün tasarım aşaması, koku tasarımları ve seçimleri, ambalaj seçimleri ve tasarımları, üretim detayları, kalite kontrol aşaması akabinde ürün sevkine kadar olan sürecin tamamını kapsar.

Siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, parfüm grubu (EDC-EDT-EDP) olmak üzere, niche ve extrait olarak adlandırılan özel parfüm koleksiyonu, deodorant, kolonya grubu, bambu çubuklu oda kokuları, oda spreyleri, kokulu mumlar olarak bu kategorileri, müşteri odaklı fason üretim departmanımız sayesinde, taleplere odaklanıyoruz, yüksek kalitede yenilikçi ürünler sayesinde müşterilerimize ve müşterilerine, eşsiz performans ve sonuçlar sağlayan yenilikçi, uygun maliyetli, yüksek kaliteli ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz.

ESANS VE KOKU TASARIM SÜRECİ

Çok çeşitli bir koku koleksiyonuna sahibiz ve sizler için yüksek kalite parfüm esanslarını kullanıyoruz. Koku kütüphanemizde mevcut bir formülde kullanabildiğimiz gibi, size özel kokularda tasarlayıp tüm gereksinimlerinizi karşılamak için tamamen yeni bir formülasyonda geliştirilebiliyoruz. Günümüzün ve gelecek trendlerinin ne olacağını bilerek, markanızın amacına uygun formüller ve kokular öneriyoruz.

Siz bize parametrelerin ne olduğunu söyleyin, markanın kimliğini geliştirmek ve daha da benzersiz kılmak için kusursuz en uygun çözümü sunalım.

AMBALAJLAMA

Ürün özelliklerinin oluşturulmasından, size özel ambalaj tasarımına kadar, tasarım departmanımız tarafından süreçler özenle yönetilmektedir. Ambalaj seçiminizi kolaylaştıracak tecrübemizle, sizlere en trend şişe, şişe üzeri boya baskı uygulamaları, şişe üzeri özel etiket uygulamaları, kapak, (valf) spreyler ve  kutu tasarımları olarak birçok seçenek sunabiliriz. Amacımız markanın kimliğini geliştirmek ve daha da benzersiz kılmak için kusursuz bir bitmiş ürün tasarlamaktır.